Банкети

 • Ми маємо можливість за Вашим побажанням організувати для Вас проведення банкету у будь-я кому форматі: від дитячого Дня Народження до Весілля/
 • До Вашого вибору широке меню з використанням різноманітних продуктів. Ми також готові розробити для Вас страви за індивідуальними побажаннями, що враховують харчові та релігійні традиції інших народів.
 • Ми гнучкі у ціноутворенні. Основою для планування меню є лише Ваш бюджет, у межах якого ми забезпечимо достойний рівень Вашого свята. Крім того, у нас діє система знижок, про яку Вам люб”язно розповість адміністратор.
 • За Вашим бажанням ми можемо з допомогою наших партнерів святково прикрасити зал або надати можливість зробити це Вашим підрядникам.
 • Ми можемо організувати для Вас музичне шоу у будь-якому форматі або надати можливість зробити це Вашим підрядникам. Для цього ми маємо необхідне професійне музичне та світлове обладнання.
 • Просимо звернути увагу на те, що графік замовлень на банкети постійно оновлюється, тому просимо Вас робити замовлення заздалегідь.


Правила замовлення та проведення банкетів у гастрогалереї “Корона Вітовта”

станом на 01.08.2020 р

  

 1.Яка мінімальна сума замовлення для проведення бенкету?

Ми не ставимо собі за мету отримати з Вас певну суму. Вважаємо, що за свої гроші наші гості :

1) не повинні лишитись голодними;

2) отримати високоякісну їжу та напої;

3) спробувати щось незвичне. З врахуванням цього, кількість їжі протягом 4-5 годин застілля  розрахована приблизно як 1.2 кг на особу. Менша кількість  їжі у поєднанні із алкоголем є некомфортною. Отож,  наш шеф-нухар підготує для Вас меню, яке є оптимальним у кількості та різновиді страв.

Для розробки такого меню ми просимо Вас вказати нам Ваш бюджет, передбачений на захід та побажання щодо використання  \ чи невикористання\ певних продуктів. Ми також готові по можливості врахувати Ваші релігійні  харчові обмеження.

Після надання замовнику проекту меню, ми готові до його обговорення і коректування.

2.Чи можна на банкет принести свої алкогольні напої ?

Ми не схвалюємо принесення власних напоїв , оскільки для банкетів  у нас діє знижка до 50% на весь алкоголь та до 10% на влаштування пивного столу ( від 10 гостей) .Виключення діє лише на алкоголь категорії «преміум класу», яке відсутнє у нашому меню, у такому випадку застосовується принцип «Корк фі» ( оплата за відкоркування). Принесення та вживання у нас алкогольних напоїв домашнього виробництва  категорично неприпустиме.

3.Чи можу я принести свої продукти?

Ми несемо відповідальність за здоров’я наших гостей, тому не дозволяємо приносити і споживати продукти, у якості яких не впевнені. Крім того, ми принципові у вигляді страв на столі.

Ми надаємо можливість залучити Ваших підрядників до влаштування кенді-бару. При цьому замовник надає розписку про відповідальність за харчову безпеку а ми враховуємо у замовленні наші витрати пов’язані з миттям посуду.

Торт  –  виключно за наявності розписки замовника про відповідальність з безпеки.

Просимо віднестись  до таких обмежень з розумінням, позаяк ми дуже бережно ставимось до репутації нашої кухні та Вашої безпеки.

4.Чи можна запросити своїх декораторів для оформлення залу до святкування?

Ми співпрацюємо з високопрофесійною командою флористів, яка є акредитованою для роботи у нашому закладі. Ми впевнені, що вони зможуть втілити в реальність будь яке ваше побажання по прикрашенню залу та столів  найкреативнішим способом.

Однак, за Вашим бажанням, ми можемо надати своє приміщення чи літній майданчик для прикрашення Вашим флористам. Єдиною умовою буде обмеження щодо вбивання у стіни цвяхів, використання клеїв ( скотчу) для кріплення до меблів та стін а також використання конфетті.

У випадку значного забруднення залу чи території, пов’язаного з оформленням, ми залишаємо за собою право вимагати від замовника розумної компенсації за послідуюче прибирання.

5.Чи організовуєте ви музичний супровід свята?

Так, у нас працює арт-директор, який забезпечить професійний супровід ведучого, а також допоможе визначитись з музичним наповненням вашого вечору. Також він може організувати дискотеку для вашої компанії, але в такому випадку до танц-полу мають право долучатись і інші гості закладу

6.Чи можливо обмежити доступ інших гостей ресторану до залу в якому проводиться мій бенкет?

Це абсолютно можливо, адже ми надаємо послугу <Приватна вечірка>, у цьому випадку ніхто вас не потурбує на протязі усього вечора, окрім офіціанта. Умови замовлення послуги уточняйте у адміністратора.

7.Чи можливо залучити власних музикантів для супроводу свята?

Так, це можливо у випадку, якщо Ви скористались нашою послугою <Приватна вечірка>, та попередньо узгодити з нами технічні параметри обладнання, що включається у мережу.

8.До якої години працює ваш заклад, і що робити якщо нам хочеться ще?)

 Ми з великим задоволенням працюємо з 12.00 до 23.00, і абсолютно розуміємо чому від нас не хочеться йти.

В той же час ми не можемо вимагати від персоналу працювати повз  встановлений  робочий час. Однак, при формуванні замовлення ми можемо за додаткову компенсацію обумовити продовжений період обслуговування.

 9.Як здійснюється замовлення банкету?

Замовлення вважається здійсненим при підписанні з замовником  письмового листа-узгодження замовлення, у якому визначаються основні параметри замовлення (контакти, кількість гостей, розташування столів, оформлення залу та столів, наявність музичного супроводу, бюджет).

Не пізніше семи робочих днів до проведення банкету, замовник вносить обумовлений сторонами завдаток. За відсутності внесення завдатку, замовлення вважається скасованим.

При відмові замовника від замовлення  завдаток не повертається., якщо відмова заявлена за 14 робочих днів до планованого заходу.

10.Який граничний термін затвердження меню?

Як правило, ми з зрозумінням ставимось до Ваших побажань і змін, однак наполягаємо, що кінцевий варіант меню повинен бути затверджений за три робочі дні до Вашого свята. У такому випадку, пізніші зміни у меню вносяться з відшкодуванням замовником наших втрат на закупівлю товарів і приготування заготовок.

 1. Рекламації по стравах

Ми розглядаємо  рекламації по стравах виключно шляхом письмової скарги замовника у книзі скарг. В такому випадку, спірні страви вилучаються з столу, запаковуються, маркуються та ставляться на зберігання у холодильник. За вилученими стравами проводиться оплата в чеку з приміткою адміністратора «Вилучено для аналізу» та складається відповідний акт з участю замовника.

На наступний робочий день вилучені страви направляються на лабораторний аналіз у спеціалізований підрозділ санітарної служби, за результатом якого адміністрацією приймається кінцеве рішення по рекламації.

 1. Вживання алкоголю

Зазвичай наші гості  – виховані та інтелігентні люди.

В той же час, замовник несе відповідальність за матеріальні втрати, спричинені гостями у стані надмірного сп’яніння. Такий факт фіксується адміністратором залу і негайно повідомляється замовнику.

Заклад залишає за собою право у виняткових випадках залучати правоохоронні органи для врегулювання конфліктних ситуацій, спричинених гостями у стані надмірного алкогольного сп’яніння.

13. Використання піротехніки

Використання піротехнічних засобів на території ресторану категорично заборонено.

Звертаємо Вашу увагу, що така заборона також оговорена розпорядженням Луцької міської Ради.

Для обговорення можливого замовлення звертайтесь до наших адміністраторів  за телефонами

+38 0332 72-71-14

+38 097 390-86-88

з

Бронювати столик

Бронювати столик

  Підтвердження надійде на вказаний Вами телефон протягом доби

  Локація

  Як нас знайти

  Ми знаходимось під В’їздною Вежою Луцького Замку. Плануючи захоплюючу поїздку до Луцька з екскурсіями по Замку та підземеллях Луцького костелу, розраховуйте на нашу гостинність та смачні наїдки. 

  Для гостей працює паркінг.