Банкети

  • Ми маємо можливість за Вашим побажанням організувати для Вас проведення банкету у будь-я кому форматі: від дитячого Дня Народження до Весілля з розміщенням за столами до  110 гостей. у варіанті фуршету кількість гостей може скласти до 200 Гостей. З травня по листопад ( за погодними умовами) ми також пропонуємо Вам наш літній майданчик.
  • До Вашого вибору широке меню з використанням різноманітних продуктів. Ми також готові розробити для Вас страви за індивідуальними побажаннями, що враховують харчові та релігійні традиції інших народів.
  • Ми гнучкі у ціноутворенні. Основою для планування меню є лише Ваш бюджет, у межах якого ми забезпечимо достойний рівень Вашого свята.
  • Виходячи з безпеки наших гостей ми не схвалюємо принесення власних продуктів та напоїв, однак з метою оптимізації Ваших витрат можемо закупити до Вашого столу спиртне за оптовими цінами, що буде становити звичайну ціну у супермаркеті і позбавить Вас додаткових проблем.
  • За Вашим бажанням ми можемо з допомогою наших партнерів святково прикрасити зал або надати можливість зробити це Вашим підрядникам.
  • Ми можемо організувати для Вас музичне шоу у будь-якому форматі або надати можливість зробити це Вашим підрядникам. Для цього ми маємо необхідне професійне музичне та світлове обладнання.
  • Просимо звернти увагу на те, що графік замовлень на банкети постійно оновлюється, тому просимо Вас робити замовлення заздалегідь.

Для обговорення можливого замовлення звертайтесь до наших адміністраторів  за телефонами

+38 0332 72-71-14

+38 095 789-25-05

+38 097 390-86-88

Бронювати столик

Підтвердження надійде на вказаний Вами телефон протягом доби

Локація

м. Луцьк, Замкова площа,
вул. Плитниця, 1

+38 095 789-25-05

+38 097 390-86-88

restoran@koronavitovta.com

/koronavitovta

/koronavitovta