Клуб “Корони Вітовта”

LaCard

Наша бонусна  карта  «LaCard» дає можливість отримувати персональну знижку, що залежить від суми нарахованих бонусів.

З кожної покупки гостю нараховуються бонуси у процентах від чеку, якими він може розплатитися при наступній покупці.

Стартовий бонус складає 3% від чеку. При досягненні загальної суми по усіх чеках в розмірі 3000 гривень бонус автоматично зростає до  5% від чеку, а при досягненні загальної суми покупок 15000 гривень , складе 7% , і так далі.

Умови бонусної програми:

Участником бонусної програми може стати кожний Гість нашого закладу, якому виповнилось 18 років. По замовчуванню кожний власник карти «LaCard» при першій покупці отримує бонус в розмірі 3% від чеку . Отриманий бонус  (або частина) за рішенням власника карти списується  при наступній покупці шляхом зменшення чеку на суму існуючих бонусів.

При досягненні загальної кількості чеків на суму 3000 гривень, розмір бонусу автоматично зростає до 5%.  Наступна зміна бонусу до 7% відбудеться при досягненні суми чеків у 15000 гривень. І так далі за схемою:

На старт             – 3%

3000 грн            – 5%

15000 грн          – 7%

30000 грн          – 10%

60000 грн          – 15%

При кожному замовленні , при наданні гостем карти «LaCard», офіціант повідомляє власнику карти про наявну кількість бонусів та за рішенням власника списує в оплату вибрану кількість. При наявності бонусів, що відповідають сумі чеку, та  рішенню власника карти застосувати їх до оплати, оплата у грошовій формі не провадиться.

Умовою отримання карти є заповнення анкети власника карти «LaCard». Гість надає згоду на використання та обробку своїх персональних данних, вказаних у анкеті без права передачі третім особам.

Власник карти «LaCard» автоматично стає учасником усіх розіграшів та акцій, що провадить гастрогалерея «Корона Вітовта»

Замовлення карти

Карту можна отримати за запитом у адміністратора гастрогалереї, або за попереднім замовленням на сайті.

Умовою видачі карти є заповнення анкети встановленого взірця.

Мінімальний термін активації нової карти – 3 робочих дні.

Правила бонусної програми

Бонусна карта є іменною і не може бути передана, подарована або бути використана третьою особою.

Знижки ( бонус) по карті не сумується з іншими видами знижок і не розповсюджується на спеціальні пропозиції.

Дія бонусної карти не розповсюджується на замовлення з розділу «Банкетне меню» та «Кейтерінг»

Кожний гість може бути власником лише однієї карти!

Нарахування бонусів та їх списанняу чеку здійснюється ЛИШЕ ПРИ НАЯВНОСТІ бонусної карти «LaCard». Cписання накопичених бонусів провадиться у розмірі не більше ніж 50 відсотків від чеку. На чек, у якому було списання бонусів, нарахування бонусів не проводиться.

Найбільш ефективним є спосіб накопичення бонусів, що при досягненні певної суми дасть помітний ефект : наприклад при накопичених бонусах 1000 гривень при оплаті чеку на такуж суму економічний ефект складе 500 гривень. 

Катки «LaCard» , за якими не було руху (нарахування чи списання бонусів протягом календарного року) автоматично закриваються.

У випадку втрати карти необхідно негайно повідомити про це у інформаційний центр абоненту «Корона Вітовта» на однин із меседжерів , вказаних  Вами при реєстрації. Після чого втрачена карта буде заблокована і видана нова.

Карта «LaCard» є власністю гастрогалереї «Корона Вітовта» і може бути вилучена за рішенням адміністрації.

Гастрогалерея «Корона Вітовта» залишає за собою право відмінити або змінити умови Програми у будь який час з попереднім повідомленням про це, чи без повідомлення. Гастрогалерея «Корона Вітовта» при цьому не буде нести відповідальність за втрати чи збитки, що виникли в результаті таких змін чи відміни.

  Форма для замовлення дисконтної картки

  При втраті карти надіслати мені резервний QR код на:

  Локація

  Як нас знайти

  Ми знаходимось під В’їздною Вежою Луцького Замку. Плануючи захоплюючу поїздку до Луцька з екскурсіями по Замку та підземеллях Луцького костелу, розраховуйте на нашу гостинність та смачні наїдки. 

  Для гостей працює паркінг.