Банкети

  • Ми маємо можливість за Вашим побажанням організувати для Вас проведення банкету у будь-я кому форматі: від дитячого Дня Народження до Весілля з розміщенням за столами до  110 гостей. у варіанті фуршету кількість гостей може скласти до 200 Гостей. З травня по листопад ( за погодними умовами) ми також пропонуємо Вам наш літній майданчик.
  • До Вашого вибору широке меню з використанням різноманітних продуктів. Ми також готові розробити для Вас страви за індивідуальними побажаннями, що враховують харчові та релігійні традиції інших народів.
  • Ми гнучкі у ціноутворенні. Основою для планування меню є лише Ваш бюджет, у межах якого ми забезпечимо достойний рівень Вашого свята.
  • За Вашим бажанням ми можемо з допомогою наших партнерів святково прикрасити зал або надати можливість зробити це Вашим підрядникам.
  • Ми можемо організувати для Вас музичне шоу у будь-якому форматі або надати можливість зробити це Вашим підрядникам. Для цього ми маємо необхідне професійне музичне та світлове обладнання.
  • Просимо звернти увагу на те, що графік замовлень на банкети постійно оновлюється, тому просимо Вас робити замовлення заздалегідь.

 

 Те, що Вас може цікавити

 

 1.Яка мінімальна сума замовлення для проведення бенкету?

Ми не ставимо собі за мету отримати з Вас певну суму. Вважаємо, що за свої гроші наші гості : 1) не повинні лишитись голодними; 2) отримати високоякісну їжу та напої; 3) спробувати щось незвичне. З врахуванням цього, кількість їжі протягом 4-5 годин застілля  розрахована приблизно як 1.2 кг на особу. Менша кількість  їжі у поєднанні із алкоголем є некомфортною. Отож,  наш шеф-повар розробив 2 варінти бенкетного меню, яке є оптимальним у кількості та різновиді страв має певну вартість.

2.Чи можна на банкет принести свої алкогольні напої ?

Ми не схвалюємо принесення власних напоїв , оскільки для банкетів  у нас діє знижка 50% на весь алкоголь. Виключення діє лише на алкогодь категорії «преміум класу», яке відсутнє у нашому меню. Принесення та вживання у нас алкогольних напоїв добашнього виробництва категорично неприпустиме.

3.Чи можу я принести свої продукти?

Ми несемо відповідальність за здоров»я наших гостей, тому не дозволяємо приносити і споживати продукти, у якості яких не впевнені. Крім того, ми принципові у вигляді страв на столі.

Фрукти? Так, ми не проти щоб ви принесли фрукти на своє свято, ми навіть допоможемо оформити іх до подачі на стіл. Але тільки якщо це  екзотичні, та ті яких немає на нашій кухні

Торт та  кондитерські вироби – категоричне ні.

Просимо віднестись  до таких обмежень з розумінням, позаяк ми дуже бережно ставимось до репутації нашої кухні

4.Чи можна запросити своїх декораторів для оформлення залу до святкування?

Ми співпрацюємо з високопрофесійною командою флористів, яка є акредитованою для роботи у нашому закладі. Ми впевнені, що вони зможуть втілити в реальність будь яке ваше побажання по прикрашенню залу та столів  найкреативнішим способо

5.Чи організовуєте ви музичний супровід свята?

Так, у нас працює арт-директор, який забезпечить професійний супровід ведучого, а також допоможе визначитись з музичним наповненням вашого вечору. Також він може організувати дискотеку для вашої компанії, але в такому випадку до танц-полу мають право долучатись і інші гості закладу

6.Чи можливо обмежити доступ інших гостей ресторану до залу в якому проводиться мій бенкет?

Це абсолютно можливо, адже ми надаємо послугу <Приватна вечірка>, у цьому випадку ніхто вас не потурбує на протязі усього вечора, окрім офіціанта. Умови замовлення послуги уточняйте у адміністратор

7.До якої години працює ваш заклад, і що робити якщо нам хочеться ще?)

 Ми з великим задоволенням працюємо з 12.00 до 23.00, і абсолютно розуміємо чому від нас не хочеться йти.

В той же час ми не можемо вимагати від персоналу працювати повз встановлений робочий час. Однак, якщо за додаткову персональну мотивацію, наші працівники будуть готові продовжити свою роботу – ми не проти!

 

Для обговорення можливого замовлення звертайтесь до наших адміністраторів  за телефонами

+38 0332 72-71-14

+38 095 789-25-05

+38 097 390-86-88

Бронювати столик

Бронювати столик

Підтвердження надійде на вказаний Вами телефон протягом доби

Локація

м. Луцьк, Замкова площа,
вул. Плитниця, 1

+38 095 789-25-05

+38 097 390-86-88

 koronavitovta@gmail.com

/koronavitovta

/koronavitovta